Dovolená na Bali

Letenky na Bali

Letenky na Bali si můžete vyzkoušet rezervovat v jednom z rezervačních systémů, který umožňuje i jiné místo odletu či návratu. Pokud se Vám nedaří vyzkoušejte tento systém  anebo tento.  Let anebo na Bali trvá v součtu 16 – 20 hodin, s jedním až 2 přestupy. Na Bali nelétají z ČR ani z Evropy charterové lety, na druhou stranu úroveň (sedačky) i palubní servis je na vysoké úrovni včetně monitorů v každé sedačce i kvalitní stravy s výběrem i pro děti, vegetariány i různé diety. Cestu si můžete zpříjemnit zastávkou v některých z asijských přestupových destinací v Singapuru, Taipei, Soulu, Kuala Lumpur podle vybrané letecké společnosti. Osvědčené letecké společnosti jsou:

  • Korean Air, které létají z Prahy jen s jedním přestupem v Soulu a v případě delšího čekání je zde možné absolvovat krátký výlet po okolí.
  • China Airlines létají z Prahy a Vídně s přestupem v Taipei na Taiwanu – také s možností výletu nebo jedno i vícedenní přestávky s výlety za poznáním ostrova s dynamickou ekonomikou, ale i řadou přírodních a kulturních zajímavostí
  • Malaysia Airlines lety z Prahy – s přestupem v Kuala Lumpur, s váhovým limitem 30 kg na osobu
  • Singapur Airlines – jedna z nejlepších světových společností, lety z Prahy (nejkratší let), s přestupem v Singapuru s možností poznání vyhlášeného světového obchodního centra.
  • Emirates Airlines – vynikající letecká společnost (krátký let), která umožňuje atraktivní zastávku v Dubaji.
  • Turkish Airlines – nejlepší z Evropských leteckých společností poslední doby létá z Prahy se zastávkou v Istambulu do Jakarty a dále s místním přeletem na Bali.
  • KLM (Holandská národní letecká společnost) s přestávkou v Singapuru má také krátké lety, ale servis nedosahuje úrovně asijských dopravců.
  • Qatar Airlines – s nejlepšími odlety z Mnichova

Pokud se Vám nebude dařit, nebo budete mít požadavky, které jednoduchý veřejný rezervační systém neumí, kontaktujte naše „letenkářky“, které se Vám pokusí najít optimální spojení, včetně zastávek na cestě, tranzitních hotelů i programů.

Rezervační systém letenek na Bali

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..